CWG - geo

Výroba CWG a Wood coins pro Geocaching

UPOZORNĚNÍ

Provádíme údržbu e-shopu a upgrade na vyšší verzi systému. Omluvte prosím případné technické problémy. V případě, že jakákoliv část webu nefunguje korektně, prosím pošlete svůj požadavek přímo na e-mail parisee@cwg-geo.cz

V případě, že Vám nefunguje přihlášení, využijte funkci "Zapomněli jste své heslo?" - bude vám vygenerováno nové heslo, které si následně můžete změnit.

Děkujeme za pochopení

Tým CWG-GEO

________________________________________________________________________

Dear customers,

We carry out e-shop maintenance and upgrades to the system. Please excuse any technical issues. If the site does not work correctly, please send your request directly to parisee@cwg-geo.cz

If you cennot logged in, use the "Forgot your password?" - A new password will be generated.

Thank you for your patience

The CWG-GEO team

Zabýváme se výrobou CWG - Czech Wood Geocoin a Wood geocoin pro hráče Geocachingu. V naší nabídce najdete Wood geocoin jako je SWG, GWG, AWG, PWG a další vše dle požadavku zákazníka.
Protože nás zajímá kvalita obsahu keše, vyrábíme pro Vás Fair trade ze dřeva nebo z plastu. Pokud máte dobrý nápad, napište a vyrobíme Vám ho.
Součástí naší nabídky jsou keše, logbooky, držáky na CWG a Wood coins, doplňky pro noční odlov a výroba caches dle Vašeho zadání. 

Naše výrobky je možné po domluvě termínu vyzvednout osobně a zaplatit hotově v Brně - St. Lískovci, Jemelkova 58 v rozmezí 16-19hod.

Věříme, že naše práce obohatí Vaše chvíle strávené s geocachingem a geopřáteli.

Vaší kontaktní osobou je Parisee