CWG

Počet produktů: 16

Rádi Vám vyrobíme Váš osobní wood coin CWG, který bude reprezetovat Vás jako geocachingového hráče a Váš...

Rádi Vám vyrobíme Váš osobní wood coin CWG, který bude reprezetovat Vás jako geocachingového hráče a Váš Nick. Bude vyroben podle pravidel Katalogu CWG a do tohoto katalogu jej zašleme za Vás. Nebo pokud se chcete odlišit, vyrobíme Vám klasický Wood coin WG na míru Vašim požadavkům.

Wood coin a CWG lze použít na výměnu v keších ať už kus za kus nebo za jinou věc stejné hodnoty. Můžete si vybrat z různých materiálů a velikostí. 

Více

Podkategorie

 • CWG

  Rádi Vám vyrobíme Váš osobní wood coin CWG, který bude reprezetovat Vás jako geocachingového hráče a Váš Nick. Bude vyroben podle pravidel Katalogu CWG a do tohoto katalogu jej zašleme za Vás.

  Wood coin CWG lze použít na výměnu v keších ať už kus za kus nebo za jinou věc stejné hodnoty. Můžete si vybrat z různých materiálů a velikostí. 

 • Wood coin

  Hledáte něco jiného než je klasický wood coin CWG? Chcete se odlišit?

  Rádi Vám vyrobíme Váš osobní wood coin, který bude reprezetovat Vás jako geocachingového hráče a Váš Nick. Wood coin lze použít na výměnu v keších ať už kus za kus nebo za jinou věc stejné hodnoty. Můžete si vybrat z různých materiálů a velikostí. 

 • Dopal

  Máte už vyrobené wood coiny CWG a docházejí Vám? Není nic snažšího, než si je u nás doobjednat. Pokud jste nebyli spokojeni s volbou materiálu u první výroby, zkuste jiný.

 • Eventové CWG

  Rádi Vám vyrobíme Eventový wood coin CWG na památku konání Vašeho eventu pro jeho účastníky. Můžete vybírat jak z různých materiálů, tak i z kombinací materiálů a dřevěných Logbooků, které slouží pro zápis účasti jednotlivých návštěvníků. 


produktů na stránce

produktů na stránce